ظروف الومینیومی یکبار مصرف

ظروف یکبار مصرف الومینیومی یکی از امن ترین انتخاب های برا خرید ظروف یکبار مصرف میباشد . دیاکو سورن  از فروشندگان و تولیدکنندگان  ظروف الومینیومی یکبار مصرف ارزان میباشد . ظروف الومینیومی به سبب فلزی بودن گرما را بهتر در خود نگه میدارند و روغن را پس نمیدهند . بهترین انتخاب برای فروش غذا استفاده از ظروف الومینیومی است چون قابل بازیافتند و اسیب خیلی کمتری نسبت به ظروف پلاستیکی برای طبیعت دارند . از دیگر مزیت های ظروف الومینیومی نسبت به ظروف پلاستیکی واکنش ندادن با گرما و ازاد نشدن رادیکال های خطرناک است . ظروف پلاستیکی یکبار مصرف در مجاورت با مواد غذایی گرم رادیکال های ازاد سرطان زا میسازند که در طولانی مدت سلول های زیستی را تخریب میکند . ظرف های الومینیومی قابلیت درب دار شدن دارند و حمل و نقل غذا را اسان تر میکنند . امکان گرم شدن در فر و روی اجاق گاز از دیگر برتری های ظروف الومینیومی نسبت به سایر ظروف یکبار مصرف است .

ظروف یکبار مصرف الومینیومی موجود در بازار ایران ازنظر قیمت ظروف الومینیومی ، سایز ظروف یکبار مصرف الومینیومی ، جنس ظروف الومینیومی ، ضخامت ظروف الومینیومی و قیمت ظروف الومینیومی به چند دسته تقسیم میشوند . در این مقاله از وبسایت دیاکو سورن مزایا و معایب و انواع ظروف الومینیومی را بررسی میکنیم .

اهمیت استفاده از ظروف یکبار مصرف

در دنیای امروزی که همه چیز به سرعت در حال توسعه و پیشرفت است برای برخی از انسان ها واقعا وقت طلاست . گرایش به صرف غذا در بیرون از خانه رو به افزایش است و متعاقبا نیاز به استفاده از ظروف یکبار مصرف هم رو به رشد میباشد . استفاده از ظروف یکبار مصرف سبب صرفه جویی  در وقت میشود و انتقال مواد غذایی را اسان تر میکند . بهداشتی ترین روش انتقال و فروش غذا برای جلوگیری از انتشار بیماری های واگیردار ظرف های یکبار مصرف میباشند . این ظروف انواع مختلفی دارند و تولید کنندگان ظروف یکبار مصرف تلاش میکنند نیاز های مشتریان و رستوران ها را با طراحی های جدید تامین کنند .

ظروف الومینیومی یکبار مصرف چیست ؟

ظروف الومینیومی یکبار مصرف از الیاژ فلزات ساخته شده است که بیشترین درصد الیاژ ان الومینیوم است . این ظروف یکی از بهترین و سالم ترین نوع های ظروف یکبار مصرف میباشند . مدت زمان نگه داری غذا در این ظروف بیشتر است . ظرف های الومینیومی یکبار مصرف در عین زیبایی و کم حجم بودن  مقاومت بالایی در برابر حرارت و گرما دارند و تغییر شکل نمیدهند و به اصطلاح اب نمیشند . میتوانید براحتی غذاهای بسیار داغ را داخل این ظروف بریزید و نگران شکستن یا اب شدن ان نباشید . همچنین ظروف الومینیومی براحتی قابل اسفاده در فر و ماکروفر هستند و امکان گرم کردن مجدد غذارا به شما میدهند . با گسترش شیوع ویروس کرونا اهمیت استفاده از ظروف یکبار مصرف برای رستوران ها و مراسمات و نذری ها اشکار تر شد . ظروف یکبار مصرفی الومینیومی را براحتی پس از استفاده میتوانید دور بیاندازید و چرخه انتقال ویروس را متوقف کنید . این ظرف ها از الومینیوم ساخته میشند که قابل بازیافت هستند و اسیب کمتری برای طبیعت دارند .

ظروف یکبار مصرف الومینیومی را اغلب به رنگ نقره ای میبینید ،این ظروف درب های کاغذی دارند و برای پخش غذا کاملا بهداشتی هستند . مانند تمامی مشاغل متاسفانه برخی از تولید کنندگان ظروف یکبار مصرف به علت سود جویی از ورق های الومینیومی سرب دار برای تولید این ظرف ها استفاده میکنند و با جان انسان ها بازی میکنند . توصیه میشود ظروف یکبار مصرف الومینیومی را حتما از پخش کننده های معتبر تهیه کنید ،دیاکو سورن با حذف واسطه ها تلاش کرده که با کیفیت ترین و ارزان ترین ظروف یکبار مصرف الومینیومی را برای شما عزیزان تهیه کند . میتوانید با خیال راحت ظروف یکبار مصرف الومینیومی مورد نیاز خود را از وبسایت دیاکو سورن تهیه کنید .

قیمت ظروف الومینیومی یکبار مصرف

قیمت ظروف الومینیومی یکبار مصرف رنج متفاوتی دارد که در سفارش های تعداد بالا تفاوت فاحشی ایجاد میکند . ظروف الومینیومی با توجه به ضخامت و الیاژ فلز های بکار رفته در ان میتواند متفاوت باشد . باید توجه کنید که هیچ ارزانی ای بی حکمت نیست اما گاهی با کاهش هزینه های تولید و تهیه مواد اولیه بدون واسطه میتوان ظروف الومینیومی یکبار مصرف بسیار با کیفیت و ارزان تولید کرد . دیاکو سورن با تامین ظروف الومینیومی ارزان و با کیفیت در بستر اینترنت واسطه هارا حذف کرده و امکان خریدی ارزان و مطمعن را به شما عزیزان داده است . قیمت این ظروف به علت نوسانات قیمت فلز الومینیوم بسیار متغیر میباشد . شما میتوانید برای اطلاع از قیمت دقیق ظروف یکبار مصرف الومینیومی با کیفیت با شماره تماس موجود در وبسایت دیاکو سورن تماس بگیرید .

سایز ظروف الومینیومی یکبار مصرف

سایز ظروف الومینیومی یکبار مصرف بازه بزرگی را شامل میشوند . این ظروف با توجه به کابرد و نیاز های مشتریان در سایز های خورشتی ، تک پرس برنج ، تک پرس عمیق ، دو پرس ، دوخانه برای سرو خورشت و برنج در کنار هم ، سه پرس ، سه خانه و کبابی و هواپیمایی و یک و نیم پرس عرضه میشود . شما میتوانید با توجه به نیازتان سایز مناسب را انتخاب کنید . باید دقت کنید که محتویات ظرف الومینیومی کاملا پر نباشد تا شکل غذا خراب نشود و به دیواره های ظرف فشار نیاید .

جنس ظروف الومینیومی یکبار مصرف

همان گونه که از نام این محصول پیداست از ورقه های الومینیوم ساخته شده است .الومینیوم فراوان ترین فلز یافته شده در پوسته زمین است .  تولید کنندگان ظروف یکبار مصرف ورقه های الومینیوم را با دستگاه های نورد نازک تر میکنند . ورقه های الومینیوم تا 75 درصد نازک تر میشوند و از روان کننده ها برای خنک کردن استفاده میشود . این ورقه ها اماده شکل گیری توسط دستگاه پرس میشوند . الومینیوم محافظ خوبی از مواد غذایی میباشد . برای حمل و انتقال و نگه داری مواد غذایی گرم به شدت توصیه میشود از ظروف یکبار مصرف الومینیومی استفاده کنید . جنس الیاژ تمام ظروف یکبار مصرف الومینیومی موجود در وبسایت دیاکو سورن تظمین شده میباشد .

مزایا و معایب ظروف یکبار مصرف الومینیومی

مواد اولیه سازنده ظروف یکبار مصرف الومینیومی فلز الومینیوم است که فراوان است و به سبب قابل بازیافت بودن تمام نمیشود ، اما ظروف یکبار مصرف پلاستیکی از نفت ساخته میشوند که تجدید چذیر نیست . یکی از جایگزین های مناسب ظرف های پلاستیکی همین ظروف یکبار مصرف الومینیومی قابل بازیافت میباشند و قطعا این بزرگترین مزایا این ظرف هاست . فراوان بودن منابع الومینیوم و ساده بودن شکل دهی ورق های الومینیومی سبب شده یکی از محصولات مورد علاقه تولید کنندگان ظروف یکبار مصرف باشد . ظروف یکبار مصرف الومینیومی در مجاورت گرما ماده مضری ازاد نمیکند و گرما را خوب نگه میدارد نمیشکند و به علت نرم بودن اسیب پذیری کمتری دارد .

اما از معایب ظروف یکبار مصرف الومینیومی میتوان به تجزیه پذیر نبودنشان اشاره کرد و برای بازگشت به چرخه طبیعت حتما باید بازیافت شوند . از دیگر معایب این ظروف میتوان به تولید کنندگان ظروف یکبارمصرف سودجو اشاره کرد که برای ساخت ظروف یکبار مصرف الومینیومی از سرب استفاده میکنند . سرب دربدن انسان میتواند امراض کلیوی ،کبدی ،قلبی و عصبی ایجاد کند . ورود سرب به غذا و متعاقبا بدن انسان سبب کاهش حافظه و هالوسینوژن میشود . سرب میتواند از جفت عبور کند و روی جنین انسان تاثیرات مخربی بگذارد . پس توصیه ما به مشتریان عزیز این است که حتما ظروف یکبار مصرف الومینیومی را از پخش کنندگان مطمعن تهیه کنند . میتوانید با خیال راحت انواع ظروف یکبار مصرف مورد نیازتان را از وبسایت دیاکو سورن سفارش دهید .

نحوه سفارش ظروف الومینیومی یکبار مصرف از وبسایت دیاکو سورن

با رشد دنیای دیجیتال و دسترسی همگان به اینترنت و سهولت دسترسی به کالاهای مختلف در سرتاسر جهان ،شرکت دیاکو سورن سعی دارد با تولید ، تامین و توزیع ظروف یکبار مصرف با کیفیت در بستر اینترنت نیازهای شما مشتریان عزیز را مرتفع کند . دیاکو سورن با عرضه محصولات متنوع نظیر ظروف الومینیومی ،ظروف پلاستیکی ،ظروف گیاهی ،ظروف یکبار مصرف لوکس و جعبه پیتزا در وبسایت خود در صرفه جویی زمان به شما عزیزان کمک نموده . با سفارش از وبسایت دیاکو سورن میتوانید از کیفیت ، اصالت ، گارانتی و سلامت محصولی که به دستتان میرسد اطمینان حاصل کنید . برای سفارش ازدیاکو سورن میتوانید نام محصول مورد نظر خود را جست و جو نموده وپس از انتخاب تعداد و نوع و اندازه و رنگ محصول خود ثبت سفارش کنید . در صورت نیاز به مشاوره در زمینه ظروف یکبار مصرف  میتوانید با شماره های تماس موجود در سایت دیاکو سورن تماس بگیرید .