ظروف یکبارمصرف گیاهی ظروف یکبارمصرف گیاهی ظروف یکبارمصرف گیاهی ظروف یکبارمصرف گیاهی ظروف یکبارمصرف گیاهی ظروف یکبارمصرف گیاهی
قاشق ، چنگال ، کارد گیاهی کاسه و پیاله گیاهی سطل گیاهی ظروف بسته بندی گیاهی بشقاب و پیش دستی گیاهی دیس و سینی

ظروف گیاهی یکبارمصرف 

انواع ظروف گیاهی یکبارمصرف
تنوع تولید ظروف گیاهی به حدی افزایش یافته که اکنون می‌توان همه ظروفی که با پلاستیک تهیه می‌شد را از طریق پلیمرهای گیاهی تولید کرد. برای مثال، انواع ظروف گیاهی را در ادامه آورده‌ایم که می‌توانید شاهد این تنوع و گستردگی باشید:

قاشق گیاهیچنگال گیاهی – ظرف تک پرسی گیاهی در دار – بشقاب گیاهی – پیش‌دستی گیاهی – ظرف غذای دو قسمتی گیاهی – کاسه گیاهیدیس گیاهی – فنجان گیاهی – کارد گیاهی – سطل گیاهی – ظرف بسته بندی گیاهی – ظرف غذای گیاهی چند قسمتی – ظرف غذای کبابی گیاهیکیک خوری گیاهیلیوان یکبارمصرف گیاهی

مزایا استفاده از ظروف یکبارمصرف گیاهی
در دنیای مدرن بی‌رحمی زندگی می‌کنیم که هر ثانیه از وقتمان بسیار باارزش است و باید حواسمان باشد چطور آن را صرف می‌کنیم. در چنین دنیایی، این که وقتمان را بگذاریم برای شستن ظرف کار منطقی و عاقلانه‌ای به نظر نمی‌رسد.

به جای این کار، خیلی‌ها آمدند و ظروف یک‌بار مصرف را تولید کردند که با استفاده از آن‌ها دیگر نگران شستن ظروف و هدر رفتن وقتمان نباشیم اما دیدیم، با وجود آن ظرف‌ها محیط‌زیستمان دارد نابود می‌شود. پس تولیدکنندگان آمدند و با استفاده از نشاسته ذرت به ترکیبی برای ساخت ظروف یک‌بار مصرف گیاهی رسیدند.

این ظروف نهایتاً تا 6 ماه بعد از دور ریختن به طبیعت برمی‌گردد و در مقابل حرارت و دمای بالا نیز از دوام بسیار خوبی برخوردار است.

قیمت عمده ظروف یکبارمصرف گیاهی
اخیراً که اتفاقات زیست‌محیطی زیادی را در ایران تجربه کردیم، باعث شد موجی اتفاق بیفتد و خیلی‌هایی که تا پیش از این برای طبیعت ارزش چندانی قائل نبودند، به اهمیت آن پی ببرند. همین باعث شد خیلی‌ها استفاده از ظروف یک‌بار مصرف پلاستیکی را تحریم کنند و به استفاده از ظروف یک‌بار مصرف گیاهی روی بیاورند.

به همین خاطر هم بسیاری از فروشندگان لوازم پلاستیکی علاقه‌مند به خرید عمده ظروف یک‌بار مصرف گیاهی شدند. به طور مشخص این جریان در ایران برای حفظ محیط‌زیست و اهمیت بیشتر به طبیعت، اتفاق افتاد و استقبال چشمگیری را نیز به دنبال داشت. کاربردهای فراوان و همچنین دوام این ظروف نیز باعث شده تا افراد از انتخابی که کرده‌اند، کاملاً مطمئن شوند و مسیری به این فکر کنند، مسیری که پیش گرفته‌اند کاملاً درست است.

مرکز پخش ظروف یکبارمصرف گیاهی
مرکز پخش ظروف گیاهی یک یا دو مورد نیست. این روزها در سرتاسر ایران می‌توان شاهد مراکز مختلف پخش ظروف یک‌بار مصرف گیاهی بود که این خود، خبر بسیار مسرت بخشی است. این یعنی طرفداران استفاده از ظروف گیاهی افزایش یافته و اکنون خیلی‌ها دارند از این ظروف استفاده می‌کنند.