تولید کننده جعبه پیتزا

دیاکو سورن  تولید کننده جعبه پیتزا در سایز های مختلف و با چاپ های متفاوت و اشکال هندسی جذاب میباشد . اولین برخورد مشتریان فست فود شما با سفارششان  نحوه بسته بندی ان است ، جعبه پیتزا با طرح های متناسب با برندتان سبب حس اطمینان بیشتر مشتریانتان میشود . تولید کننده های جعبه پیتزا باید از کارتن و مقواهای بهداشتی استفاده کنند زیرا پیتزا گرم داخل جعبه قرار میگیرد و با مواد سازنده کارتن واکنش میدهد . استفاده از کارتن و مقواهای بازیافتی در ساخت جعبه های پیتزا از کیفیت محصولتان حین دلیوری میکاهد . برخی از تولید کنندگان جعبه پیتزا به سبب سودجویی از کیفیت جعبه پیتزا میکاهند به همین جهت مهم است که ویژگی های یک جعبه پیتزا خوب را بدانید . جعبه های پیتزا را میتوان از نظر جنس جعبه پیتزا ،ابعاد جعبه پیتزا، اشکال  جعبه پیتزا، مقاومت  جعبه پیتزا ، قیمت جعبه پیتزا و چاپ روی ان به دسته های مختلف بررسی کرد .

در ادامه با مقاله تولید کننده جعبه پیتزا در وبسایت دیاکو سورن همراه ما باشید تا تمام ویژگی های یک جعبه پیتزا خوب را بررسی کنیم .

جعبه پیتزا

در سال1867 اقایی به نام هرمان هنشل با پیشنهاد تولید بشقاب های کاغذی سراغاز تولید جعبه های پیتزا امروزی را کلید زد . در سال های بسیار دور پیتزا یک غذای اصیل ایتالیایی محسوب میشد تا اینکه توسط جهان گردان به سراسر جهان منتقل شد . پیتزا به سبب حالت ان یک غذای سریع و راحت برای خوردن در زمان هایی که عجله داریم محسوب میشود و شاید همین سبب محبوبیت ان میشود . بیماری های واگیردار و پاندمی ها سبب شد تا جامعه جهانی رویکردی به سمت رعایت بهداشت مواد غذایی داشته باشد همچنین اهمیت زمان و پیچیدگی مشاغل هم سبب شد تا انسان ها زمان کمتری را برای طبخ غذا در منزل سپری کنند . توام با محبوبیت پیتزا نیاز برای ظرف های یکبار مصرف برای فروش ان گسترش یافت . در قرن هیجدهم و رواج پیتزا معمولا از ظروف مسی برای طبخ ان استفاده میشد و این وضع بهداشت و سلامتی افراد را در خطر میانداخت .

پس از جنگ جهانی دوم و استقبال از ظروف یکبار مصرف ، مک دونالد با ممنوع کردن استفاده از ظروف چندبار مصرف پیشگام استفاده از ظروف یکبار مصرف در جهان شد . فردی که خرید های مک دونالد را انجام میداد بخشی از سهام این شرکت را داشت و بازاریاب فروش ظروف یکبار مصرف نیز بود ، او عقیده داشت برای شستن ظروف چندبار مصرف وقت بیهوده ای از کارمندان اتلاف میشود .

یکی از شاخص ترین دلایل محبوبیت جعبه پیتزا راحت تر شدن جابجایی و دلیوری نیز میباشد . با استفاده از جعبه پیتزاهای با کیفیت شما میتوانید مشتریانی از چند محله دورتر نیز داشته باشید و بازار فروشتان را گسترده تر کنید . اولین جعبه پیتزا به شکل امروزی در سال 1963 ثبت جهانی شد ، تولید کننده جعبه پیتزا های اولیه ان را به صورت دو تیکه جداگانه ساخته بود که چسب و منگنه نیز نداشت . بعد ها با گذر زمان و اهمیت انبار داری جعبه های پیتزا را به صورت یک تکه و مقوای تا شونده ساختند .

جنس های مختلف جعبه پیتزا

جنس جعبه پیتزا ها  ازمقوای فلوت بهداشتی ، مقوای ایندبرد ،مقوای پشت طوسی و  مقوای پیتزایی میباشد .

متداول ترین ماده اولیه در ساخت جعبه پیتزا این مقوای بهداشتی سه لایه میباشد . این سه لایه به شرح زیر میباشد :

لایه اولیه زیرین : این لایه برای ضخامت بیشتر و نفوذ ناپذیر تر شدن روی مقوا کشیده میشود و بیشتر مواقع از جنس روزنامه باطله میباشد . روی این لایه اطلاعات مربوط به تاریخ تولید و ارم بهداشت و استانداردهای کارخانه ثبت میشود .

لایه دوم یا میانی : این لایه از مقواهای بازیافتی تولید میشود و برای استحکام جعبه  پیتزا استفاده میشود . این لایه مهم ترین  قسمت در استحکام ان است . اگر این لایه بی کیفیت باشد سبب بوی بد جعبه ، سرد شدن غذا و خیس شدن جعبه پیتزا میشود .

لایه سوم یا لایه بیرونی : این لایه در خارج جعبه ظاهر میشود و با توجه به سلیقه مشتری از سه جنس مختلف قابل ساخت است . میتوان این لایه را با طرح های مختلف چاپ کرد .

مقوای فلوت بهداشتی :این مقوا از جنس کارتن است که به صورت های دولایه یا سه لایه تولید میشود . این نوع مقوا به علت مقاومت بالا ، گرم نگه داشتن غذا و بهداشتی تر بودن توصیه میشود . جنس مقوای فلوت کرافت میباشد .

مقوای ایندربرد : در ساخت جعبه پیتزاهای جنس ایندربرد از چوب خالص درخت استفاده میشود .

مقوای پشت طوسی : از مزایای این نوع مقوا میتوان به صافی سطح ان ، پایدار بودن چاپ ، جذب پذیری بالا و چاپ اسان اشاره کرد .

اشکال جعبه پیتزا

شکل متداول جعبه های پیتزا تولید شده در ایران مکعب مربع میباشد . دیاکو سورن به شما امکان اختصاصی تر کردن جعبه پیتزا هایتان را میدهید .  میتوانید جعبه پیتزا شش ضلعی یا مثلثی داشته باشید که به پرفروش شدن شما و برندینگ تان کمک خواهد کرد.انتخاب جعبه های پیتزا شش ضلعی یا مثلثی خلاقانه است و به مشتری هایتان حس حرفه ای بودن و با کیفیت بودن را انتقال میدهد . انسان ها برای خریدن پیتزا هزینه نمیکنند بلکه انها برای احساس تجربه هزینه میکنند . شما میتوانید با خرید جعبه های شش ضلعی و مثلثی دیاکوسورن تجربه جدیدی را به مشتری های خود بفروشید .

مقاومت جعبه پیتزا

مشتری ها دوست ندارند جعبه پیتزایشان له یا شکسته شده باشد و احتمالا این اخرین باری باشد که از شما خرید خواهند کرد . دلیوری ها با موتور انجام میشود و مسافت زیادی برای رساندن پیتزا به محل طی میشود . خیس شدن جعبه پیتزا سبب چسبیدن تکه های پیتزا به مقوا شده وقسمتی از پیتزا را بدون استفاده میکند پس در دایمی شدن مشتری های شما تاثیر منفی میگذارد . تولید کننده جعبه  پیتزا درایران اغلب به علت کم تر کردن هزینه های تولید جعبه پیتزا  از مقواهای نازک و بی کیفیت استفاده میکند . با سفارش جعبه پیتزا از دیاکو سورن از کیفیت جعبه پیتزای خود مطمعن خواهید بود .

چاپ جعبه پیتزا

کیفیت چاپ و طرح چاپ شده روی جعبه پیتزا تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتری دارد . اغلب جعبه پیتزاهایی که از مقواها و کارتن های بی کیفیت ساخته شده اند امکان چاپ یکدست را ندارند و یا طرح چاپ شده روی ان ها ماندگاری ندارد . جعبه پیتزاهای موجود در وبسایت دارای کیفیت مقوای عالی برای چاپ هستند و سطح کاملا صاف و یکدستی دارند و پوسته پوسته نمیشوند .

ویژگی های یک جعبه پیتزا خوب

یک جعبه پیتزای خوب باید باید ویژگی های خاصی داشته باشد که شامل موارد زیر میشود:

جعبه ای که در برابر دما و شرایط جوی عایق باشد.

در برابر ضربه مقاوم باشد.

بهداشتی باشد ونشان سیب سبز داشته باشد.

طراحی منحصربفرد داشته باشد و به برندینگ شما کمک کند.

نحوه سفارش جعبه پیتزا از دیاکو سورن

شرکت دیاکو سورن یکی از بهترین تولیدکنندگان جعبه پیتزا در تهران و ایران میباشد که اطمینان خاطر بهداشتی بودن جعبه های پیتزا را به شما میدهد.دیاکوسورن از بهترین تولیدکننده های جعبه پیتزا و ظروف یکبار مصرف در ایران میباشد. شما میتوانید جعبه پیتزای سفارشی و با چاپ مخصوص خود را از دیاکوسورن بخرید.برای اطلاع از قیمت جعبه پیتزا و سفارش جعبه پیتزا با شماره های نوار بالای صفحه تماس بگیرید.